Każdego roku dzięki uprzejmości organizacji HKTDC uczestniczymy w charakterze gościa VIP w jednych z największych targów elektroniki na świecie, które mają miejsce w Hong Kongu. Od lat cieszą się one dużą popularnością ze względu na doświadczenie w organizacji oraz fachową wiedzę. W tym roku przypadła 16 edycja targów.

Podczas tej imprezy mamy możliwość spotkań z firmami z Azji oraz z całego świata. Jest to idealne miejsce do rozszerzenia know how o najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu elektroniki, a w tym m.in. sposobów przekazu informacji, który dla nas jest priorytetem. Wystawcy zaprezentowali produkty z grup takich jak: akcesoria elektroniczne, elektronika osobista, elektronika pojazdowa, inteligentne gadżety. Największą popularnością cieszyły się działy: Strefa Innowacji, Strefa Małych Zamówień, I-World, Inteligentne Gadżety, Hall of Fame z markowymi kolekcjami, Druk 3D.

Przy okazji delegacji do Hong Kongu odwiedziliśmy obok w Shenzhen kilku z naszych dostawców takich produktów jak profesjonalne mini komputery Android czy ultra cienkie infokioski, które będziemy wprowadzać do naszej bieżącej oferty. Wyjazdy tego typu pozwalają nam na nawiązywanie cennych w biznesie kontaktów oraz ich utrzymywanie w przyjacielskiej atmosferze co pozwala na gwarantowanie i wdrażanie na rynek europejski najlepszych rozwiązań od sprawdzonych i zaufanych producentów.