MONITORY TERMOWIZYJNE SOLIX CONTROL

Efektywnie mierz temperaturę ciała

Wspieraj walkę z COVID-19 dzięki innowacyjnym 8-calowym wyświetlaczom od SOLIX, które wykorzystują technologię rozpoznawania twarzy do mierzenie temperatury ciała – i monitorowania koronawirusa!

Zapytaj o wybrany produkt i poznaj ceny niższe od dostępnych na rynku.

ZOBACZ, JAK MONITORY TERMOWIZYJNE DZIAŁAJĄ W PRAKTYCE

Wyświetlacze sprawdzają się szczególnie przy kasach, wejściach do firm, instytucji, sklepów i innych obiektów oraz na ruchliwych węzłach komunikacyjnych, jak bramki metra czy odprawy lotniskowe. Dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji wyświetlacz namierza twarz osoby w zasięgu 0,5 – 1 metra i określa jej temperaturę ciała z dokładnością do +/- 0,2℃. Wskaźnik sukcesu pomiaru wynosi aż 99,7%, a w przypadku osób noszących maski – ok. 95%!

W zależności od specyfiki miejsca i potrzeb klienta dobieramy urządzenia w technologii termowizyjnej lub termoelektrycznej.

Sprawdź, co się dzieje, gdy do monitora termowizyjnego podchodzi osoba o prawidłowej (rys. 1) i podwyższonej (rys.2) temperaturze ciała.

rys. 1

rys. 2

Klient ma możliwość skonfigurować i dostosować monitory termowizyjne do swoich potrzeb, ustalając m.in. limit prawidłowej temperatury ciała (np. pow. 37,3℃) oraz komunikaty i instrukcje wyświetlane na monitorze.

Opcją, która może zainteresować szczególnie firmy i instytucje publiczne, jest zdolność systemu do rozpoznawania personaliów osób umieszczonych w bazie danych. Ułatwi to bowiem namierzenie i pomoc konkretnym, potencjalnie zarażonym pracownikom. Szybkie wykrycie i reakcja zwiększa bezpieczeństwo kolegów z pracy, współpasażerów, kasjerów i może zahamować dalsze rozprzestrzeniania się wirusa.

PODOBNE PRODUKTY

KAMERY TERMOWIZYJNE

Kamery termiczne wychwycą podwyższoną temperaturę ciała, zwiększając bezpieczeństwo w firmie i instytucji publicznej.

SYSTEM PRZEPŁYWU OSÓB

Dopilnuj właściwej ilości osób na terenie budynku, jednocześnie chroniąc zdrowie pracowników, z pomocą systemu przepływu osób.

KAMERY ANALIZUJĄCE RUCH

Poznaj szeroką ofertę kamer, które w bezpieczny i szybki sposób pozwolą Ci ustalić liczbę osób znajdujących się na terenie Twojej firmy.

Zobacz inne rozwiązania

Zobacz inne rozwiązania