Digi OFFICE – Cyfrowe centrum zarządzania obiektem

Wygodnie zarządzaj hotelem, centrum konferencyjnym czy budynkiem firmy za pomocą systemu Digi OFFICE. Rezerwuj biurka i sale konferencyjne, otrzymuj raporty oraz wyświetlaj komunikaty w budynku za pomocą urządzeń połączonych z systemem.

Digi Office

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Integracja – to słowo idealnie opisuje system Digi OFFICE. Połącz urządzenia w jeden system i ciesz się w pełni zautomatyzowanym zarządzaniem budynkiem.

Digi Office

Łatwiejsza komunikacja z odwiedzającymi

Korzystaj ze statycznych i dynamicznych ekranów, aby komunikować się z osobami w budynku. Wyświetlaj odpowiednie komunikaty dzięki centralnemu zarządzaniu contentem i publikuj informacje zgodnie z ustalonym harmonogramem.

ZAPYTAJ

Digi Office
Digi Office

Treść dopasowana do ekranów

Dzięki systemowi Digi OFFICE możesz wyświetlać indywidualne komunikaty na odpowiednich ekranach, dzięki czemu zwiększysz bezpieczeństwo budynku, szczególnie w sytuacji zagrożenia zdrowia osób znajdujących się w środku. System pozwala też kontrolować liczbę osób w budynku, a także liczbę rezerwacji sal i biurek.

ZAPYTAJ

Digi Office

Rozwiń skrzydła – skorzystaj z dodatkowych systemów

Digi OFFICE stworzony jest do współpracy z systemami SPACE PLANNING oraz SYRIUS – wykorzystaj pełnię jego potencjału i rezerwuj biurka i sale konferencyjne, zarządzaj rezerwacjami w hotelach, wskazuj właściwą drogę do punktów docelowych oraz wyświetlaj komunikaty na ekranach.

ZAPYTAJ

Digi Office

Digi OFFICE – TO TY MASZ KONTROLĘ

System Digi OFFICE ułatwi Ci zarządzanie budynkiem – obojętnie czy jest to biuro, hotel, szpital czy centrum konferencyjne. Poznaj więcej jego możliwości.

Digi Office

Awizacja gości

Digi Office

Wayfinder

Digi Office

Raporty

Digi Office
Digi Office

Komunikacja wewnętrzna

Digi Office

Rezerwacja sal oraz biurek

DOBIERZ PRODUKT

Digi Office

MONITORY REKLAMOWE

Wyświetlaj reklamy bez ograniczeń – w najlepszej jakości, gdzie chcesz i jak długo chcesz (24/7).

Digi Office

MONITORY DOTYKOWE

Zwiększ możliwości swojej reklamy z monitorami dotykowymi i ekranami
all in one.

Digi Office

MONITORY ZEWNĘTRZNE

Reklamujesz się „pod chmurką”? Dobierz sprzęt, który przetrwa w warunkach zewnętrznych.