OFFICE IN – Cyfrowe centrum zarządzania obiektem

Wygodnie zarządzaj hotelem, centrum konferencyjnym czy budynkiem firmy za pomocą systemu Office In. Rezerwuj biurka i sale konferencyjne, otrzymuj raporty oraz wyświetlaj komunikaty w budynku za pomocą urządzeń połączonych z systemem.

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Integracja – to słowo idealnie opisuje system Office In. Połącz urządzenia w jeden system i ciesz się w pełni zautomatyzowanym zarządzaniem budynkiem.

Łatwiejsza komunikacja z odwiedzającymi

Korzystaj ze statycznych i dynamicznych ekranów, aby komunikować się z osobami w budynku. Wyświetlaj odpowiednie komunikaty dzięki centralnemu zarządzaniu contentem i publikuj informacje zgodnie z ustalonym harmonogramem.

ZAPYTAJ

Treść dopasowana do ekranów

Dzięki systemowi Office In możesz wyświetlać indywidualne komunikaty na odpowiednich ekranach, dzięki czemu zwiększysz bezpieczeństwo budynku, szczególnie w sytuacji zagrożenia zdrowia osób znajdujących się w środku. System pozwala też kontrolować liczbę osób w budynku, a także liczbę rezerwacji sal i biurek.

ZAPYTAJ

Rozwiń skrzydła – skorzystaj z dodatkowych systemów

Office in stworzony jest do współpracy z systamami ChekTab oraz Checkboard – wykorzystaj pełnię jego potencjału i rezerwuj biurka i sale konferencyjne, zarządzaj rezerwacjami w hotelach, wskazuj właściwą drogę do punktów docelowych oraz wyświetlaj komunikaty na ekranach.

ZAPYTAJ

OFFICE IN – TO TY MASZ KONTROLĘ

System Office In ułatwi Ci zarządzanie budynkiem – obojętnie czy jest to biuro, hotel, szpital czy centrum konferencyjne. Poznaj więcej jego możliwości.

Awizacja gości

Wayfinder

Raporty

Komunikacja wewnętrzna

Rezerwacja sal oraz biurek

DOBIERZ PRODUKT

MONITORY REKLAMOWE

Wyświetlaj reklamy bez ograniczeń – w najlepszej jakości, gdzie chcesz i jak długo chcesz (24/7).

MONITORY DOTYKOWE

Zwiększ możliwości swojej reklamy z monitorami dotykowymi i ekranami
all in one.

MONITORY ZEWNĘTRZNE

Reklamujesz się „pod chmurką”? Dobierz sprzęt, który przetrwa w warunkach zewnętrznych.