BALTONA
poznaj sprzedażowy odlot w strefie duty free!

Nowoczesne systemy Digital Signage to absolutny must have każdej lotniskowej strefy wolnocłowej. Przekonała się o tym sieć sklepów duty free oraz kawiarni Baltona, którą zaopatrujemy w monitory Samsung wraz z oprogramowaniem MagicInfo.

Solix.pl - monitory reklamowe - Baltona

BALTONA – ESTONIA

W nowoczesnym sklepie Duty Free na lotnisku w Tallinie w Estonii dostarczyliśmy 19 monitorów w różnych konfiguracjach w ramach prowadzonego wdrożenia w sieci sklepów wolnocłowych i kawiarni Baltona. Wszystkie monitory zostały zamontowane w zaprojektowanych wnękach wykonanych z drzewa na uchwytach typu pop-out dla łatwego dostępu do ekranów w ramach późniejszych serwisów.

BALTONA – WROCŁAW

Sklep Duty Free na lotnisku we Wrocławiu to zaawansowany projekt z wieloma monitorami w różnych konfiguracjach jak 2×1 z 75” czy 1×2 z 65” oraz inne pojedyncze jak 32 czy 49”. Całość realizacji wykonana kompleksowo, począwszy od wsparcia przy projekcie zabudowy salonu, poprzez transport oraz montaż z wpasowaniem się w aranżację wnętrza salonu.

Solix.pl - monitory reklamowe - Baltona
Solix.pl - monitory reklamowe - Baltona

BALTONA – FRANCJA

W sklepie Duty Free na lotnisku w Montpellier wdrożyliśmy monitory Samsung 55” i 65” zarządzane zdalnie z centrali w Polsce. Monitory pozwoliły ułatwić komunikację z klientem oraz usprawnić kontrolę wyświetlanych informacji.

BALTONA – POZNAŃ

W sklepie Duty Free na lotnisku w Poznaniu zamontowaliśmy monitory 75” w dedykowanych metalowych obudowach, dostosowanych kolorem do wnętrza.

Solix.pl - monitory reklamowe - Baltona

INTEGRACJA W SYSTEMIE MAGIC INFO OD SAMSUNG

Wszystkie dostarczane monitory są zdalnie zarządzane poprzez wbudowany w monitorach komputer i licencję oprogramowania Samsung Magic Info. W ramach jednego systemu centralnie obsługiwana jest cała sieć monitorów w Polsce i za granicą.

Zrób z nami podobny projekt