STARY BROWAR
sztuka komunikacji

Wdrażanie rozwiązań Digital Signage szytych na miarę rozwoju centrum na przestrzeni lat.

Wdrożenie dla Starego Browaru w Poznaniu to wieloletnia współpraca, podzielona na etapy. Dobierane na przestrzeni lat rozwiązania pozwoliły stworzyć współgrający ze sobą, atrakcyjny system wyświetlania informacji i kontaktu z klientami.

Solix.pl - ekran Led, infokioski, monitory dotykowe - Stary Browar

WYZWANIE

2016: wymiana drukowanych tablic z układem centrum handlowego, wciśniętych pomiędzy dwie tafle szkła w taki sposób, by interaktywna forma była wpasowana w to samo miejsce oraz instalacja systemu informacyjnego.

2020: zaprojektowanie ultracienkiego ekranu led, montowanego w środku, ale wyświetlającego informacje na zewnątrz.

2021: zaprojektowanie nowych wayfinderów, które designem pasują do centrum po rebrandingu i zmianie systemu oznakowania obiektu i ich instalacja.

ROZWIĄZANIE

2016: Wdrożenie 50-calowych, dotykowych wayfinderów, które wyświetlają bryłę i układ budynku w 3D. Całą mapę centrum handlowego można było powiększać i obracać w trójwymiarze. Dodatkowo zainstalowanie kilkunastu monitorów stricte informacyjnych w pasażu handlowym oraz przy wyjściu na parking. Wszystkie monitory były połączone systemem do zdalnego zarządzania treścią Central Stacks.

Solix.pl - ekran Led, infokioski, monitory dotykowe - Stary Browar
Solix.pl - ekran Led, infokioski, monitory dotykowe - Stary Browar

2020: zaprojektowanie i instalacja ultracienkiego ekranu led z odpowiednią jasnością, nadającą się do świecenia całkowicie na zewnątrz. Ekran led połączony został wraz z monitorami informacyjnymi, instalowanymi 4 lata wcześniej jednym systemem do zdalnego zarządzania treścią Central Stacks.

2021: wdrożenie cyfrowych wayfinderów we współpracy z firmą, zajmującą się oznakowaniem obiektu. Zarówno wayfindery, jak i oznakowanie zostały wykonane zgodnie z założeniami procesu rebrandingu marki.

EFEKT

Wieloletnia współpraca, podzielona na etapy daje możliwości dobierania atrakcyjnych rozwiązań technologicznych, które są w zasięgu inwestycyjnym Partnera.

Połączenie urządzeń systemem Central Stacks do zdalnego zarządzania treścią pozwala na publikowanie i zmianę treści na nośnikach za pomocą kilku kliknięć.

Wsparcie serwisowe i technologiczne urządzeń przez cały okres ich działania.

Solix.pl - ekran Led, infokioski, monitory dotykowe - Stary Browar

Zrób z nami podobny projekt