DONER KEBAP
uczta dla zmysłów

Nie od dziś wiadomo, że “jemy” również oczami. W rozwijającej się sieci restauracji Doner Kebap odpowiadamy za wdrożenie systemu digital menu board, prezentującego ofertę gastronomiczną lokalu.

Przez ekrany do serca. W rozwijającej się sieci restauracji Doner Kebap wdrażamy projekt digital menu board stworzony w oparciu o profesjonalne monitory Samsung z matową matrycą, które przystosowane są do pracy 24/7. Całość instalowana jest na uchwytach marki Vogel’s, lidera rozwiązań instalacyjnych na rynku digital signage.

Solix.pl - menuboard - Doner Kebap

MENU BOARD W JAKOŚCI UHD

Digital menu board utworzony z 6 monitorów Samsung z matową matrycą, przystosowanych do pracy 24/7.

Monitory zarządzane oprogramowaniem Magic Info Premium, pozwalającego na zdalne zarządzane monitorami. Dodatkowo content wyświetlany jest w jakości UHD, co w połączeniu z matowymi matrycami daje wrażenie efektu jakości papieru interaktywnego.

INTEGRACJA W SYSTEMIE MAGIC INFO PREMIUM

Wszystkie monitory w restauracji Doner Kebap zarządzane są poprzez system Magic Info Premium. W systemie możemy monitorować co wyświetlane jest na urządzeniach, czy urządzenia działają, aktualizować zdalnie wszelkie treści i dokonywać serwisów zdalnych, ograniczając tym samym wszelkie serwisy fizyczne i związane z tym koszty.

Solix.pl - menuboard - Doner Kebap

Zrób z nami podobny projekt