PAN STESKAL
z dbałością o dobry design

Wdrożone rozwiązania Digital Signage pozwalają wyróżnić się marce na tle lokalnego krajobrazu.

BEZ OGRANICZEŃ – EKRAN LED SZYTY NA MIARĘ

Projekt realizowany na potrzeby Pana Steskala – rodzinnej firmy piekarsko-cukierniczej oraz właściciela dwóch galerii handlowych zakładał produkcję i montaż ekranów transparentnych LED, dotykowych totemów dwustronnych i monitorów oraz integrację w systemie Central Stacks.

EKRANY TRANSPARENTNE LED

Osią wdrożenia dla Pana Steskala stały się ekrany transparentne LED. To rozwiązanie całkowicie szyte na miarę potrzeb klienta – ich powierzchnie projektuje się właściwie co do centymetra szklanej witryny, którą chcemy wykorzystać.

Zaprojektowane ekrany LED nie zakłócają przepływu światła do wnętrza budynku, są nowoczesne, lekkie, a co najważniejsze wzbogacają przestrzeń, a nie jej „ujmują”.

W przypadku Pana Steskala wdrożenie polegało przede wszystkim na zaprojektowaniu dwóch transparentnych ekranów LED, o łącznej powierzchni 21 metrów kwadratowych. Wszystkie ekrany LED posiadają nowoczesne sterowniki, oparte na systemie Android.

Solix.pl - eekran Led transparentny, infokiosk, totem - Pan Steskal
Solix.pl - eekran Led transparentny, infokiosk, totem - Pan Steskal
Solix.pl - eekran Led transparentny, infokiosk, totem - Pan Steskal

SYSTEM DO ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ CENTRAL STACKS

System Central Stacks pozwala na integrację rozwiązań starszej generacji, z najnowocześniejszymi technologiami, wdrażanymi wraz z rozwojem organizacji. Jest zaawansowaną platformą Digital Signage, pozwalającą tworzyć dynamiczne sekwencje multimedialne.

Dla Pana Steskala dostarczyliśmy kilkadziesiąt licencji systemu, które pozwalają na zarządzanie nośnikami w sklepach i galeriach handlowych z jednego miejsca.

Wdrożony w Pan Steskal system pozwolił na zebranie dotychczasowych kanałów digitalowej komunikacji z konsumentami i otworzył drogę do wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań w lokalach sieci, rozsianych po kilku miejscowościach.

TOTEMY DOTYKOWE

W trakcie prac zainstalowane zostały również dwa dwustronne totemy dotykowe w rozmiarze 55 cali o nowoczesnym designie. Dostarczyliśmy także 7 profesjonalnych monitorów w tym samym wymiarze, umieszczonych w zabudowach na ścianie.

Solix.pl - eekran Led transparentny, infokiosk, totem - Pan Steskal

Zrób z nami podobny projekt