PASIBUS
digitalizacja kontaktu z klientem

Od pojedynczego zlecenia do wdrażania kompleksowego Digital Signage w całej sieci restauracji.

Pasibus to sieć restauracji, w której wdrożenie rozpoczęliśmy od zaprojektowania dedykowanych kiosków do self-orderingu na przestrzeni 2021/2022 roku. Teraz dostarczamy tam dodatkowo menuboardy, KDS (Kitchen Display System), a także trwają testy monitorów witrynowych.

Pasibus

WYZWANIE

Zaprojektowanie i wdrożenie kiosków do selforderingu, który wyróżni sieć na tle rynku, a dodatkowo wpisze się w design istniejących i planowanych restauracji.

ROZWIĄZANIE

Przygotowanie prototypów kiosków w wersji stojącej jednostronnej, stojącej dwustronnej, wiszącej naściennej i nablatowej.

Prototypy zostały zaakceptowane „od ręki”, a następnie rozpoczęła się produkcja docelowej partii dla 29 restauracji i ich wdrożenie.

Rozpoczęliśmy także analizy i prototypowanie menu boardów dla sieci.

Pasibus
Pasibus

EFEKT

Zadowolenie z dostarczonych kiosków do selforderingu spowodowało, że klient zdecydował się na kompleksowe wdrożenie rozwiązań Digital Signage: menuboardów, monitorów i komputerów do wyświetlania statusu zamówień klientów oraz monitorów i komputerów z dedykowanymi obudowami KDS (Kitchen Display System). Zdecydował się także na testy monitorów witrynowych.

Kioski zostały wdrożone już w 29 placówkach, menuboardy, które zbudowaliśmy z monitorów bezszwowych (takich, jakie wykorzystuje się przy ścianach wideo) w pierwszych 5-ciu restauracjach i cały czas pracujemy nad kolejnymi.

Zrób z nami podobny projekt