SAMSUNG POLSKA
wspólnie odkrywamy moc Digital Signage!

Gdy Samsung mówi #DoWhatYouCant, my odpowiadamy – zgoda. Tak rodzi się współpraca, w wyniku której dostarczamy m.in. 325 komputerów Android, system zdalnego zarządzania monitorami Samsung w punktach sprzedaży, monitory 40” na wyspy AGD na terenie całej Polski – a to dopiero początek wspólnej drogi!

SIGNAGE POS SAMSUNG W SALONIE SATURN W POS

Samsung w Saturnie dostarczyliśmy dotykowy ekran z interaktywną aplikacją prezentującą najnowsze urządzenia mobilne Samsung dla szybkiego i prostego przekazania najważniejszych informacji o dostępnych produktach.

Solix.pl - monitory dotykowe, interaktywne - Samsung

MONITOR DOTYKOWY SAMSUNG

Monitor dotykowy Samsung PM55F-BC 55” wbudowany w słup.

APLIKACJA INTERAKTYWNA

Projekt i realizacja interaktywnej aplikacji prezentującej urządzenia mobilne Samsung i kompatybilne akcesoria. Bardzo wysoka szybkość działania aplikacji.

INTEGRACJA W SYSTEMIE MAGIC INFO OD SAMSUNG

Całość aplikacji stworzona jest w oparciu o system Central Stacks, w ramach którego ekran jest również zdalnie zarządzany. Aplikacja może działać w trybie offline. Podłączenie do Internetu jest konieczne przy aktualizacji systemu. W ramach systemu Central Stacks planowany jest m.in. harmonogram wyświetlanych promocji w aplikacji.

Solix.pl - monitory dotykowe, interaktywne - Samsung

SALON PLUS W ARKADII

W odnowionym salonie PLUS w Arkadii wprowadziliśmy nowy sposób komunikacji z klientem.

Solix.pl - monitory dotykowe, interaktywne - Samsung

MONITOR DOTYKOWY 32”

Monitor dotykowy 32” z dedykowaną aplikacją pokazującą możliwości Samsung S8.
Monitor działa w oparciu o system Central Stacks od SOLIX.

MONITORY DOTYKOWE SAMSUNG 10”

Wyświetlanie ulotek w formie cyfrowej, w określanym przedziale czasowym, z możliwością dowolnego sterowania i przeglądania na dotykowym ekranie.

APLIKACJA SYNCHRONIZUJĄCA CONTENT

Aplikacja wyświetlająca jeden obraz w sieci smartfonów Samsung – po podniesieniu dowolnego telefonu na jego monitorze pojawia się film opisujący wybrany model.

INTEGRACJA W SYSTEMACH MAGIC INFO OD SAMSUNG I CENTRAL STACKS OD SOLIX

Ściana wideo, monitor 32”, monitor 10” – zarządzane zdalnie poprzez oprogramowanie Samsung – Magic Info. Monitor dotykowy oraz aplikacja synchronizująca ekrany telefonów – zarządzanie zdalne poprzez system Central Stacks.

Solix.pl - monitory dotykowe, interaktywne - Samsung
Solix.pl - monitory dotykowe, interaktywne - Samsung

Zrób z nami podobny projekt