VISION EXPRESS
widok na dobre oferty

Prezentacja oferty Vision Express oraz Trendy Opticians w witrynach salonów to kolejny projekt Digital Signage, do którego zostaliśmy zaproszeni.

ATRAKCYJNY WYGLĄD – DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA

Projekt Digital Signage w przypadku salonów Vision Express i Trendy Opticians zakłada wykorzystanie profesjonalnych monitorów w dedykowanych obudowach, podwieszonych na metalowych linkach do sufitów. Rozwiązanie to spotkać można w każdym salonie sieci.

Solix.pl - monitor do witryny, ekran witrynowy - Vision Express

MONITORY REKLAMOWE

Profesjonalne monitory LG, wyposażone w komputery z systemem Android dla usprawnienia komunikacji.

Zdalne zarządzanie wyświetlaną treścią, w połączeniu z monitorami LG prezentacja kontentu w najlepszej jakości, zwiększając tym samym atrakcyjność witryn w salonach.

Dla Vision Express świadczymy również usługę utrzymania w postaci realizowania serwisu sprzętu on site oraz w zakresie bieżącej wymiany monitorów, których żywotność już dobiegła końca.

INTEGRACJA W SYSTEMIE CENTRAL STACKS

Wszystkie urządzenia zarządzane są oprogramowaniem Central Stacks, dającym klientowi możliwość zdalnego zarządzania treścią na wszystkich wyświetlaczach, zdalnej diagnostyki statusu pracy, statystyki przeglądanych produktów i interakcji klienta oraz możliwość synchronizacji odtwarzanego kontentu na wszystkich nośnikach jednocześnie bez konieczności posiadania specjalnego oprogramowania.

Solix.pl - monitor do witryny, ekran witrynowy - Vision Express
Solix.pl - monitor do witryny, ekran witrynowy - Vision Express

Zrób z nami podobny projekt