WARSZAWSKA KOLEJ DOJAZDOWA
Pasażer dobrze poinformowany!

W transporcie publicznym skuteczna komunikacja z pasażerami to podstawa, dlatego w pociągach WKD umieściliśmy profesjonalne ekrany LCD, które wyświetlają komunikaty w czasie rzeczywistym.

Innowacyjne rozwiązania Digital Signage w Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Coraz częściej do emisji treści w przestrzeni miejskiej wykorzystywane są nowoczesne systemy cyfrowe. Do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań zdecydowała się Warszawska Kolej Dojazdowa. Realizatorem projektu digitalizacji w WKD była firma SOLIX, która zainstalowała nowoczesne monitory. Ich celem jest usprawnienie komunikacji w transporcie.

Solix.pl - monitory do transportu - WKD

Monitory LCD dla transportu publicznego

Profesjonalne ekrany LCD o wysokiej jasności, optymalnym wymiarze 24’’, wyposażone w czujniki otoczenia i przystosowane do pracy w każdych warunkach najlepiej odpowiadają wymaganiom panującym w pociągach WKD.

Solix.pl - monitory do transportu - WKD

Zintegrowany system zarządzania od SOLIX

Dzięki serwerom w Chmurze system pozwala zarządzać i dokonywać zmian w wyświetlanych treściach z dowolnego miejsca i urządzenia.

Solix.pl - monitory do transportu - WKD
Solix.pl - monitory do transportu - WKD

Skuteczna komunikacja z pasażerami

Informacje i reklamy w formie spotów przyciągają uwagę pasażerów i zmniejszają ryzyko przegapienia istotnych komunikatów, jak zmiany w rozkładzie jazdy, promocje biletowe, wydarzenia.

Zrób z nami podobny projekt