Odwiedź nasze stoisko E06 (20/21.11.19., Warszawa Expo XXI) – i poczuj na własnej skórze, jak nowoczesne technologie mogą aktywizować klienta w Twoim punkcie sprzedaży!

Sprzęty badające i reagujące na zachowania klientów. Inteligentne technologie asystujące im podczas dokonywania zakupów. Wygodne urządzenia, które poinformują o dostępności produktu, jego właściwościach, wolnej przymierzalni. Rewolucja technologiczna już się dokonała i teraz znaczenia nabiera to, jak ją wykorzystasz, by zwiększyć konkurencyjność swojego sklepu.

Zapraszamy na stoisko SOLIX podczas targów Retail Show, na którym dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Dla niezdecydowanych przygotowaliśmy krótkie przestawienie części technologii, które pokażemy na żywo podczas targów!

SOLIX Smart City Assistant & Exclusive Totem

Na pozytywną decyzję zakupową klienta wpływa wiele czynników. Połącz zalety widowiskowej reklamy, która przyciągnie jego uwagę – z możliwością pełnego zapoznania się z produktem.

Poznaj inteligentne totemy SOLIX, dzięki którym nie tylko pochwycisz uwagę Klienta – ale sprawisz, że zatrzyma się przy Twojej ofercie na dłużej. Przejrzy przygotowaną przez Ciebie prezentację produktów w sklepie lub przestrzeni publicznej. Obejrzy wizualizacje, promocyjne i instruktażowe video – z możliwością np. znalezienia interesującego go produktu na półce sklepowej czy kontaktu do sklepu.

Totemy jednocześnie zbadają reakcje Klientów, wzbogacając Cię o wiedzę przydatną podczas tworzenia kolejnych przekazów. Całym contentem zarządzisz za pomocą wygodnego systemu do zarządzania treścią.

Więcej informacji o totemach znajdziesz tutaj.

SOLIX Webtrig. Click & See!

Oddaj władzę nad wyświetlaniem reklam swoim klientom. Spraw, by mogli sterować contentem na monitorach – za pomocą swojego smartphone’a!

System WebTrig to serwis webowy, który umożliwia klientowi sterowanie obrazem wyświetlanym na monitorach – przy pomocy swojego smartphone’a. Wystarczy, że wczyta kod QR umieszczony na ekranie monitora – otwierając tym samym serwis WebTrig na swoim smartphonie.

Od tego momentu może sterować monitorami jak pilotem – wybierając, jaka reklama czy prezentacja produktu ma się wyświetlić. Możliwości sterowania oraz forma prezentacji zależy w pełni od tego, w jaki sposób je zaprojektujesz. System umożliwia równoczesne sterowanie dowolną ilością ekranów.

SOLIX CheckTab

Zaskocz Klienta nowoczesnymi rozwiązaniami, które wystrzelą Twój punkt sprzedaży w XXII wiek!

To już nie futuryzm – dzisiejsza technologia pozwala Klientom wyposażonym w smartphony na wiele udogodnień. Jedną z tych technologii jest SOLIX CheckTab – małe urządzenie o wielkich możliwościach.

Z jego pomocą klient zdalnie zarezerwuje przymierzalnię – lub sprawdzi, która jest już zajęta. Wbudowany w urządzenie mikrofon i głośnik pozwolą mu skontaktować się ze sprzedawcą (np. poprosić o inny rozmiar bądź zgłosić problem). Po podłączeniu czytnika RFID do kodów kreskowych zobaczy cenę, termin ważności, specyfikację produktu.

SOLIX CheckTab otwiera nowe możliwości w sztuce obsługi Klienta – pozwalając na pełne dostosowanie jej do specyfiki konsumentów. Mobilnym i niezależnym pozwoli sprawdzić istotne informacje na smartphonie – bez angażowania sprzedawcy. Ceniącym indywidualne podejście zapewni doradztwo konsultanta, który będzie mógł poświęcić im się w pełni – bo dodatkowe czynności wykona technologia.

Zainteresowany? Sprawdź technologie podczas targów, rejestrując się na retailshow.pl/pl/rejestracja

Jeśli nie możesz odwiedzić nas podczas targów, te same technologie możesz obejrzeć w SOLIX Inspiration Space. Umów się na spotkanie już teraz >>