Central European Dental Exibition (Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych) to wystawa stomatologiczna z najdłuższą tradycją w kraju. Od ponad dwudziestu pięciu lat jest miejscem spotkań praktyków ze światem biznesu. Na trwającym od 7 do 9 października wydarzeniu portfolio produktów będzie prezentowała także firma SOLIX we współpracy z Samsungiem – Partnerem technologicznym spółki.

Branża stomatologiczna, choć ucierpiała w trakcie pandemii, wraca do realizowania planowanych zabiegów dentystycznych. Wraz z powrotem coraz chętniej inwestuje nie tylko najnowocześniejsze technologie dentystyczne, ale także w wygląd i funkcjonalność gabinetów stomatologicznych.

Zdecydowaliśmy się na udział w wydarzeniu, ponieważ zauważyliśmy wzmożone zainteresowanie tego segmentu rynku technologiami Digital Signage – mówi Mateusz Sepioło, Wiceprezes firmy SOLIX. Jeśli chodzi o design, gabinety stomatologiczne idą w kierunku nowoczesnych klinik. I zdają sobie sprawę, jak ważne jest ciekawe, a przede wszystkim bezpieczne przekazywanie treści pacjentom oczekującym na zabiegi – dodaje.

W trakcie wydarzenia SOLIX wraz z Samsungiem zaprezentują dedykowaną dla branży stomatologicznej ofertę. W przestrzeni wystawowej znajdą się monitory do witryn, monitory LCD w kolorze białym do wykorzystania przez personel medyczny, a także monitory typu interaktywny flipchart. Te ostatnie są szczególnie istotne dla samego personelu – umożliwiają digitalowe planowanie, nanoszenie notatek, przeglądanie stron internetowych, a do tego wszystkiego – dzięki minimalistycznemu, białemu designowi wpisują się idealnie w przestrzeń medyczną.

Rozwiązania, które zaprezentujemy będą uwzględniać zarówno potrzeby personelu medycznego, jak i pacjentów. Praca stomatologiczna wymaga planowania, precyzji i estetyki – wszystkie trzy wytyczne spełniają nasze urządzenia, których wykorzystanie znacznie ułatwi pracę stomatologom – mówi Mateusz Sepioło. W gabinecie ważny jest też pacjent. Z myślą o nim przygotowaliśmy monitory, które pozwolą na ciekawe „odciągnięcie” uwagi za pomocą treści – podsumowuje.

CEDE odbędzie się 7-9 października 2021 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Firmę SOLIX i Samsunga będzie można znaleźć na stoisku E4.2 (CEDE Arena – Strefa A). Więcej informacji o wydarzeniu: www.cede.pl