SYSTEM PRZEPŁYWU OSÓB – SOLIXTrack

Optymalizuj ilość klientów w obiekcie

Sprostaj wyzwaniom, które obecna rzeczywistość stawia przed branżą handlową, bankową, pocztową! Dopilnuj właściwej ilości osób na terenie budynku, jednocześnie chroniąc zdrowie pracowników, z pomocą systemu przepływu osób.

SYSTEM PRZEPŁYWU OSÓB SOLIXTrack – JAK TO DZIAŁA

Rozwiązanie pozwala na usprawnienie pracy sklepów, banków, stacji benzynowych, placówek pocztowych, aptek i wszystkich obiektów objętych limitem trzech klientów na kasę. System przepływu osób automatycznie zlicza ilość osób w budynku i informuje klientów o możliwości wejścia (lub jego braku) na teren obiektu – za pomocą jasnych, widocznych komunikatów na monitorze przy wejściu lub sygnału dźwiękowego.

Przy każdym wejściu do sklepu umieszczone są czujniki wejścia / wyjścia, monitory oraz głośniki, które wyświetlają i odtwarzają komunikaty dla klientów. Czujnik na bieżąco rejestruje liczbę osób wchodzących oraz wychodzących ze sklepu – i wysyła te informacje do systemu zarządzania Hikvision, który przetwarza dane, określając liczbę klientów przebywających w danym momencie na terenie sklepu.

W zależności od ustalonego limitu, system wyświetla na monitorach odpowiednie informacje dla Klientów – jak np. Zapraszamy, otwarte wejście dla 6 klientów lub Stop, prosimy o cierpliwość. Komunikacja wizualna jest wsparta sygnałami dźwiękowymi płynącymi z głośnika, w tym alarmem sabotażowym, który uruchamia się przy próbie wejścia pomimo komunikatu STOP.

Jedną z dodatkowych opcji systemu jest blokada drzwi, która uniemożliwi wejście do sklepu po osiągnięciu limitu klientów.

System można dostosować do sklepów z jednym, dwoma oraz wieloma wejściami.

Sklepy z jednym wejściem

Kamera działa jako samodzielna jednostka, łącząc się z monitorem, który wyświetla klientom komunikat powitalny “Wejdź” lub zatrzymujący “Stop”.

Sklepy z dwoma wejściami

Dwie kamery współpracują z sieciowym rejestratorem wideo w celu obliczenia liczby osób w środku, a następnie łączą się z monitorem, który wyświetla klientom komunikat powitalny “Wejdź” lub zatrzymujący “Stop”.

Sklepy wielkoformatowe

Kamery umieszczone nad wejściem i np. nad kasami współpracują z sieciowym rejestratorem wideo i VMS, obliczając liczbę osób w środku, a następnie łączą się z monitorem, który wyświetla klientom komunikaty “Wejdź” lub “Stop”.

SYSTEM PRZEPŁYWU OSÓB SOLIXTrack – DLACZEGO WARTO

Obecnie na terenie sklepu lub innej placówki może przebywać tylko troje klientów na jedną kasę, stanowisko czy okienko. Dlatego wspólnie z marką Hikvision proponujemy rozwiązanie, które pozwoli na bieżąco i z niezwykłą precyzją określić ilość klientów w budynku oraz wyświetlać komunikaty informujące o możliwości (lub braku) wejścia do budynku.

System 4w1

Korzystaj z kompletnego rozwiązania, które nie tylko zliczy liczbę klientów, ale też wesprze zarządzanie, komunikację i bezpieczeństwo.

Precyzyjne zliczanie klientów

Zliczaj osoby wchodzące i wychodzące osobno z dokładnością 98% dzięki sztucznej inteligencji AI!

Rozwiązanie pod każdy format sklepu

Dostosuj pomiar do wielkości sklepu – system obsłuży placówki z jednym, dwoma lub wieloma wejściami!

Wygodna komunikacja z Klientem

Informuj klientów na wejściu, jaka jest dopuszczalna ilość osób i czy mogą wejść na teren sklepu – z pomocą komunikatów na monitorach.

Wbudowany alarm sabotażowy

Nie przekrocz dozwolonej ilości klientów dzięki wbudowanemu alarmowi, który uruchomi się przy próbie wejścia do sklepu osób ponad ustaloną normę.

Wyższe bezpieczeństwo pracowników i sklepu

Uniknij kar za przekroczenie ilości klientów dzięki skutecznemu alarmowi. Ograniczaj kontakt pracowników z klientami dzięki komunikacji zdalnie sterowanej przez system.

Funkcje zwiększające bezpieczeństwo

Przesyłaj dane w czasie rzeczywistym e-mailem lub na serwer FTP / NAS, powiadom centrum nadzoru, uruchom wyjście alarmowe, rejestrację wyzwalacza lub rejestrację.

Darmowy program do zarządzania

Zyskaj profesjonalny system do czujnikami wejścia/wyjścia i monitorami – zupełnie bezpłatnie.

Ceny projektowe i wsparcie instalacyjne

Kup sprzęt w najlepszej cenie na rynku i korzystaj ze zdalnego wsparcia przy jego konfiguracji.

Ceny optymalizujemy pod wielkość i rodzaj projektu. Mamy bezpośrednie wsparcie firmy HIKVISION – jednego z największych producentów kamer przemysłowych na świecie!

POZNAJ ELEMENTY SYSTEMU SOLIXTrack

Przy zakupie szkolenie i konfiguracja systemu gratis!

CZUJNIK WEJŚCIA/WYJŚCIA

kolorowa kamera z podwójnym obiektywem

skuteczność zliczania osób 98%

MONITOR

Rozmiar 32-55”

Orientacja pion / poziom

Praca 24/7

Marketing + komunikaty

SYSTEM ZARZĄDZANIA HIKCENTRAL

rozwinięte możliwości śledzenia wideo

kompleksowa aplikacja centrum alarmowego, centralizująca wyświetlanie wszystkich informacji alarmowych na platformie

Zobacz inne rozwiązania

Zobacz inne rozwiązania