Branże PLACÓWKI MEDYCZNE - Solix

PLACÓWKI MEDYCZNE

Placówki ochrony zdrowia często kojarzą się klientom z kolejkami i problematyczną komunikacją. Digital Signage to szansa na odczarowanie tego wizerunku i sprawny ekosystem wymiany informacji z pacjentami.

Profesjonalne monitory dostarczają pacjentom i personelowi najważniejszych informacji. Pozwalają na wyświetlanie reklam, spotów prozdrowotnych, uruchomienie kanału telewizyjnego – i sprzedaż czasu antenowego innym jednostkom, co przyspieszy zwrot inwestycji, a nawet osiągnięcie zysków. Poprawią również atmosferę, pełniąc funkcję edukacyjną i rozrywkową. Z pomocą urządzeń możesz utworzyć także sprawny system kolejkowy. 

Sieci placówek medycznych docenią szybkość i prostotę zarządzania treściami, m.in. możliwość aktualizacji contentu w całej sieci za pomocą kilku kliknięć.

Branże PLACÓWKI MEDYCZNE - Solix

KORZYŚCI

Wysoka jakość wyświetlanych komunikatów.
Nowoczesny nośnik wszędzie tam, gdzie dotychczas były analogowe rozwiązania.
Nieograniczone możliwości wyświetlania treści w takiej ilości, jakiej potrzebujesz.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.
JAK PRACUJEMY?
PROJEKT
Dostosowujemy propozycje do etapu rozwoju biznesu. Dobieramy rozwiązania, które są wymierną inwestycją w krótkim i długim terminie.
JAK PRACUJEMY?
SPRZEDAŻ
Dogrywamy wszystkie szczegóły. Zajmujemy się zakupem sprzętu, który zaproponowaliśmy na etapie projektu.
JAK PRACUJEMY?
WDROŻENIE
Wdrażamy rozwiązania w pełnej współpracy i dialogu. Zależy nam na tym, żeby zrobić to jak najszybciej, bez zbędnych przestojów.
JAK PRACUJEMY?
OPIEKA POSPRZEDAŻOWA
Jesteśmy stale dostępni, żeby sprzęt działał bez zarzutów. Ty zajmujesz się prowadzeniem biznesu, my dbamy o żywotność sprzętu i jakość wyświetlanych komunikatów.
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.