Rozwiązania Solix

ROZWIĄZANIA

ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEJ MARKI
Zobacz, jakie możliwości daje Digital Signage i wybierz urządzenia, które wspomogą Cię w realizacji celów. Połącz je systemem do zdalnego zarządzania treścią i stwórz nowoczesną przestrzeń wymiany informacji.
ekrany reklamowe Solix

Monitory reklamowe

Pokaż nam swoją przestrzeń, a powiemy Ci, jakich monitorów potrzebujesz. Reklamowe, menu boardy, monitor zewnętrzny, totem i wiele innych. Wszystkie wysokiej jakości od sprawdzonych partnerów.
ekran LED wewnętrzne Solix

Ekrany LED

Niezawodne w wyświetlaniu wysokiej jakości treści. Klasyczne, transparentne lub elastyczne. Znajdź taki, który najlepiej wpisze się w przestrzeń i potrzeby Twojej marki.
Infokioski Solix

Totemy i infokioski

Interaktywne infokioski czy totemy wyświetlające w atrakcyjny sposób aktualne informacje i wskazówki. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania dostosowane do pracy 24/7.
ekran w oknie sklepowym - rozwiązanie od Solix

Ekrany w witrynie

Z nośnikami Digital Signage witryna stanie się przestrzenią atrakcyjnego przekazu. Monitory jednostronne, dwustronne, stojące, wiszące czy ekrany transparentne LED. Wybierz to, czego potrzebujesz.
podświetlany menu board Solix

Menu Board

Menu board to nie tylko cennik w wersji cyfrowej, ale sposób na pobudzenie zmysłów klienta. Smaczniejszy komunikat to większa szansa na przyciągnięcie uwagi Gości restauracji.
kiosk self order Solix

Self Order

Szybkie, sprawne, bezkontaktowe zamówienie posiłku. Do tego skuteczne zarządzanie kolejkami w restauracji. Zobacz, jak może Ci pomóc nasza autorska seria Saros.
ściana wideo Solix

Ściany wideo

Na elewacji. W przestrzeni o specjalnym przeznaczeniu. Albo wolnostojąca. Układamy ścianę pod daną przestrzeń i efekt, który chce osiągnąć Klient.
monitor reklamowy zewnętrzny Solix

Monitory zewnętrzne

Monitory i totemy zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi i wandalizmem. Dostosujemy rozwiązanie pod przestrzeń, którą dysponujesz.
monitor dotykowy do sklepu Solix

Monitory dotykowe

Infokiosk czy monitor dotykowy. Oferujemy innowacyjne urządzenia, które pomogą Ci usprawnić wymianę informacji z Klientem.
ekrany do sal konferencyjnych od Solix

Sale konferencyjne

Dobrze zorganizowane biuro czy sale konferencyjne mogą wpływać na efektywność pracy. Zobacz, jakie rozwiązania dostosujesz do swoich potrzeb.
ramki cyfrowe reklamowe Solix

Ramki Cyfrowe

Ramka cyfrowa z zapętlonym filmem lub zdjęciem to efektowne i ekonomiczne rozwiązanie do wyświetlania treści. Ciesz się prostym interfejsem i półautomatyczną obsługą.