Rozwiązanie SELF ORDER - Solix

SELF ORDER

Dbałość o satysfakcję klienta
Szybkie, sprawne, bezkontaktowe zamówienie posiłku. Do tego skuteczne zarządzanie kolejkami w restauracji. Zobacz, jak może Ci pomóc nasza autorska seria Saros.

NOWOCZESNA RESTAURACJA

Skuteczny przekaz. Minimalistyczny design. Takie są nasze infokioski Saros w formie self orderu. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie chcesz odciążyć obsługę, przyjmującą zamówienia.  

Totemy oraz seria infokiosków Saros pozwolą stworzyć Ci skuteczną przestrzeń interakcji i wymiany informacji z odbiorcami. Urządzenia dostępne w różnych formach dopasują się do wymagań Twojej marki. 

Tworzymy infokioski i totemy przystosowane do pracy 24/7. Self ordery posiadają wysokiej jakości ekran dotykowy drukarkę termiczną, czytnik kodów czy kamerę. Uwzględniamy estetykę i branding klienta. Poza projektem podejmujemy się również instalacji, dostarczenia i zarządzania treścią oraz serwisu.

KORZYŚCI

Dostosowanie urządzeń do każdej przestrzeni.
Dostępne urządzenia w formie wolnostojącej, nablatowej i ściennej.
Wysokiej jakości ekran dotykowy.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.
Rozwiązanie SELF ORDER - Solix

ZOBACZ, JAK ZROBILI TO INNI

TO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Daj Klientom możliwość interakcji z Twoim przekazem! Komunikuj się z nimi interaktywnie, w dynamicznej użytkowej formie. 

Self ordery mogą być wykonane w wersji do pracy w budynku i na zewnątrz – wyposażone w system grzewczo-wentylacyjny oraz zabezpieczone przed urazami mechanicznymi i działaniem czynników atmosferycznych.

Zarządzaj z dowolnego miejsca i urządzenia. Ustalaj harmonogramy i publikuj zawsze zgodnie z planem. Analizuj, które treści wzbudzają zainteresowanie. Korzystaj ze statystyki kliknięć, spojrzeń na ekran, skanowania kodu QR – a nawet czytnika kodów kreskowych, drukarki, kamery i innych. 

NOWOCZESNA KOMUNIKACJA

Tylko kilka kroków dzieli Cię od nowoczesnej komunikacji Twojej marki. Ekrany LED sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba niestandardowych rozwiązań o niezawodnej jakości. Połączenie urządzeń systemem do zdalnego zarządzania treścią sprawi, że zmiana contentu potrwa kilka kliknięć.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami! 

Cube top Cube mid Cube bottom
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.