stylowe ekrany na witrynie sklepowej

EKRANY W WITRYNIE

Wykorzystaj przestrzeń witryny aby dotrzeć z atrakcyjnym przekazem do Twoich potencjalnych klientów.
Reklama w witrynie - jak wykorzystać przestrzeń? Monitory wiszące lub stojące, ekran LED czy monitory dwustronne – dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb!
ZACHOWAJ PRZEJRZYSTOŚĆ WITRYNY

TRANSPARENTNE EKRANY LED

Wykorzystanie pełnej powierzchni witryny przy utrzymaniu widoczności – umieść transparentne ekrany LED w witrynie i uzyskaj efekt WOW. Technologia transparentna (przezroczystość ok. 80%, w zależności od ekranu) pozwoli wyświetlać atrakcyjne spoty (również 3D!) wyraźnie, ostro, bez zakłóceń – jednocześnie wpuszczając do środka światło słoneczne.
ekran w oknie
DOSTOSOWANE DO TWOJEJ EKSPOZYCJI

MONITORY REKLAMOWE

Poznaj możliwości profesjonalnych monitorów . Wyświetlaj treści w najwyższej jakości obrazuz gwarancją ich aktualności. Stosujemy monitory o różnych jasnościach obrazu w zależności od miejsca ekspozycji. Ekrany wyświetlające content np. w pasażu będą posiadały ok. 700nit jasności ale już te skierowane na zewnątrz budynku to minimum 2500nit, a najczęściej 4000nit.
ekrany w witrynie

MONITORY WISZĄCE

często stosowane w projektach gdzie kluczowy jest minimalizm i sposób mocowania musi być jak najmniej widoczny.
dyskretny ekran reklamowy w oknie

MONITORY WOLNOSTOJĄCE

Znajdują swoje miejsce w witrynach, które zmieniają Visual i konieczna może być zmiana ich położenia.
ekran na witrynie sklepowej

MONITORY DWUSTRONNE

Idealne do miejsc, w których witryna może pracować dwustronnie zarówno dla potencjalnych jak i opuszczający nasz obiekt klientów.
ekrany reklamowe w witrynie

KORZYŚCI

Dostosowanie ekranu do każdej przestrzeni.
Nowoczesny nośnik wszędzie tam, gdzie dotychczas były analogowe rozwiązania.
Nieograniczone możliwości wyświetlania treści w takiej ilości, jakiej potrzebujesz.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.

TWÓJ PRZEKAZ W CENTRUM UWAGI

Tylko kilka kroków dzieli Cię od nowoczesnej komunikacji Twojej marki. Ekrany LED sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba niestandardowych rozwiązań o niezawodnej jakości. Połączenie urządzeń systemem do zdalnego zarządzania treścią sprawi, że zmiana contentu potrwa kilka kliknięć.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Cube top Cube mid Cube bottom

Ekrany w witrynie

SOLIX, lider w dziedzinie digital signage, przenosi reklamę do nowego wymiaru, w którym ekran w witrynie staje się kluczem do serca klienta. Odkryj, jak nowoczesne technologie i innowacyjne podejście mogą odmienić oblicze Twojego biznesu.

Ekrany w witrynie od SOLIX

Prezentujemy gamę ekranów przeznaczonych do witryn, które stają się nie tylko elementem dekoracyjnym, ale przede wszystkim skutecznym narzędziem komunikacji z klientem. Dzięki zaawansowanej technologii LED, nasze ekrany oferują wyjątkową jakość obrazu, gwarantując jednocześnie energooszczędność i długą żywotność. Co więcej, z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów, oferujemy możliwość dostosowywania ekranów do niestandardowych powierzchni, co pozwala na tworzenie unikalnych instalacji reklamowych.

Ekran w witrynie jako nowoczesne rozwiązanie digital signage

Ekran w oknie to bez wątpienia skuteczne narzędzie komunikacji w erze digital signage. Dzięki niemu, marki mogą w dynamiczny sposób prezentować swoje produkty i usługi, przyciągając uwagę przechodniów. Ekrany w oknach zwiększają zaangażowanie klienta, skłaniając go do wejścia do sklepu, a tym samym podnoszą skuteczność reklamy. Współczesny konsument ceni innowacyjność - daj mu to, czego oczekuje.

Ekrany w witrynie sklepowej, które przyciągają uwagę

W porównaniu do statycznych reklam, ekrany LED oferują możliwość prezentowania różnorodnych treści w krótkim czasie - od promocji, przez nowości w ofercie, po informacje o wydarzeniach czy konkursach. Dzięki temu klient otrzymuje bardziej atrakcyjną reklamę i chwytający za oko przekaz, które mogą skłonić go do wejścia do sklepu.

Poza tym, niektóre ekrany na witrynie sklepowej oferują funkcje dotykowe, a to pozwala klientom na interakcję z wyświetlaną treścią, co z kolei zwiększa ich zaangażowanie i zainteresowanie ofertą. Kiedy klient zobaczy atrakcyjną ofertę czy promocję, jest bardziej skłonny wejść do sklepu i dokonać zakupu.

Wielkie marki odnoszą sukcesy, realizując kampanie reklamowe właśnie za pomocą ekranów na witrynach. Dzięki nim podnoszą swoją rozpoznawalność, wyróżniają się na tle konkurencji i zwiększają zyski. W dobie rosnącej konkurencji na rynku, warto postawić na innowacyjne rozwiązania, które przynoszą realne korzyści. Ekrany na witrynie sklepowej to inwestycja, która się opłaca.

Nie tylko ekrany w witrynie

Jesteśmy pionierem innowacyjności i dlatego, w ofercie SOLIX, oprócz ekranów na witrynie sklepowej, znajdują się również całkowicie nowoczesne infokioski Saros. Te zaawansowane urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o dostosowaniu do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym osób ze specjalnymi potrzebami. Unikalna nakładka Braille, stworzona przez SOLIX, umożliwia sprawną komunikację z osobami z dysfunkcją wzroku i słuchu, co potwierdzają pozytywne testy jednostek miejskich oraz atest Polskiego Związku Niewidomych.

Nie można również zapomnieć o rozwijającej się technologii LED, która stała się kluczowym elementem portfolio firmy. A na sam koniec warto podkreślić kompleksowość systemu do zdalnego zarządzania treścią oferowanego przez SOLIX. Łatwość w obsłudze, możliwość podłączenia do każdego urządzenia w ekosystemie Digital Signage oraz opcja dalszej rozbudowy to tylko niektóre z jego zalet. 

Tak wiele zalet naszej firmy sprawia, że SOLIX jest wybierane przez największe firmy w Polsce i Europie. Stawiamy na najwyższą jakość naszych rozwiązań i oferujemy tylko sprawdzone opcje. Stale udoskonalamy nasze procesy i dbamy o rozwój firmy. Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, jak w partnerski sposób możemy podnieść marketing Twojej firmy na zupełnie nowy poziom!