O NAS

Wykraczamy poza utarte ramy reklamy oferując technologie, które będą standardem za kilka lat.

Szybki kontakt

Jesteśmy firmą technologiczną odpowiedzialną za projekty Digital Signage i A/V na rynku polskim i zagranicznym. Od 2002 roku wykonujemy kompleksowe realizacje dla naszych klientów – od projektu, przez sprzedaż i montaż oraz wsparcie serwisowe wykonanych inwestycji.

Do naszych najciekawszych realizacji zaliczyć możemy szereg rozwiązań Digital Signage dla całej sieci IKEA, Vision Express, Media Markt czy HUAWEI w europejskich salonach sprzedaży.

Wspieramy również działy marketingu tworząc content i zarządzając siecią ekranów. SOLIX od wielu lat jest partnerem liderów na rynku Digital Signage – Samsung i LG Electronics oraz przedstawicielem sprawdzonych producentów elektroniki.

Zakres naszej działalności to m.in. ściany wideo, ekrany LED, ekrany typu POS, infokioski, systemy audio oraz własne komputery Digital Signage z systemem zarządzania treścią Central Stacks.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w przestrzeni publicznej, umożliwiając wyświetlanie reklam w sklepach, galeriach handlowych, bankach, na dworcach i w innych przestrzeniach, gdzie treści promocyjne mogą spotkać się z potencjalnymi odbiorcami.

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas

MISJA

Usprawnienie przekazu informacji w przestrzeni publicznej w oparciu o technologie digitalizacji oraz odpowiedź na bieżące potrzeby rynku przy zachowaniu standardów ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej biznesu.

O nas
O nas

WIZJA

Technologiczna spółka, dostarczająca kompleksowe i inspirujące wdrożenia Digital Signage na rynku europejskim. Jesteśmy ekspertami w branży, a większość projektów przeradza się w długofalową współpracę dzięki wypracowanej kulturze organizacji, wszechstronności i nie dostrzeganiu granic możliwości. Pragniemy być idealnym miejscem pracy, na które wpływ ma każdy z nas. Wszelkie działania SOLIX kierują się społeczną odpowiedzialnością biznesu i ochroną środowiska.

O nas
O nas

KORZYŚCI

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania Digital Signage.
Ograniczamy fizyczną wymianę informacji.
Usuwamy nieaktualny przekaz.
Usprawniamy przepływ informacji.
Zdalna zmiana informacji w kilka sekund lub ich automatyzacja.
Inwestycja w Digital Signage to długoterminowy zwrot kosztów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI