O nas

O NAS

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!
Widzimy rozwiązania tam, gdzie inni widzą problemy. Jesteśmy spółką technologiczną z polskim kapitałem, która dostarcza kompleksowe wdrożenia Digital Signage w Polsce i Europie. Wspieramy naszych Klientów od projektu, przez sprzedaż urządzeń, aż po ich montaż i obsługę serwisową.
Współpraca z Partnerem o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Projekt i realizacja dostosowane do skali i etapu rozwoju Twojego biznesu.
Kompleksowe wdrożenie ze wsparciem ekspertów na każdym etapie.
Gwarancja najlepszego sprzętu na rynku, który będzie wspierał przekaz Twojej marki.
Realizacja i urządzenia odpowiadające wymaganiom osób ze szczególnymi potrzebami.
Możliwość rozbudowania ekosystemu w każdej chwili.
Rozwiązanie wpisujące się w przestrzeń i design Twojej przestrzeni.
SOLIX Retail Show 2023
SOLIX Euroshop 2023
SOLIX IKEA Case Study
SOLIX Control Room - Mateusz Sepioło

We wdrażaniu rozwiązań Digital Signage współpracujemy z największymi markami na polskim i europejskim rynku. Wszystko to przy wsparciu i urządzeniach od najlepszych producentów.

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt dostosowany do działania w każdych warunkach: ściany wideo, wysokiej jakości monitory, dotykowe totemy, serię infokiosków Saros, ekrany LED i wiele, wiele więcej. Wszystkie urządzenia możesz połączyć w ramach jednego systemu do zdalnego zarządzania treścią i za pomocą kilku kliknięć aktualizować treści. Stworzenie interaktywnego i nowoczesnego systemu wymiany informacji z Klientami jest na wyciągnięcie ręki! 

JAK PRACUJEMY?
PROJEKT
Dostosowujemy propozycje do etapu rozwoju biznesu. Dobieramy rozwiązania, które są wymierną inwestycją w krótkim i długim terminie.
JAK PRACUJEMY?
SPRZEDAŻ
Dogrywamy wszystkie szczegóły. Zajmujemy się zakupem sprzętu, który zaproponowaliśmy na etapie projektu.
JAK PRACUJEMY?
WDROŻENIE
Wdrażamy rozwiązania w pełnej współpracy i dialogu. Zależy nam na tym, żeby zrobić to jak najszybciej, bez zbędnych przestojów.
JAK PRACUJEMY?
OPIEKA POSPRZEDAŻOWA
Oferujemy helpdesk 24/7 i utrzymanie w ramach SLA. Ty zajmujesz się prowadzeniem biznesu, my dbamy o żywotność sprzętu i jakość wyświetlanych komunikatów.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Mc Donalds
Nowe menuboardy to łatwe i efektywne zarządzanie treściami w naszych wszystkich, ponad 500 restauracjach. Dzięki Solix zastąpiliśmy drukowane materiały ich elektronicznym odpowiednikiem i zautomatyzowaliśmy proces aktualizacji treści z systemem POS.
Adam Gbiorczyk, McDonald’s Polska
Drogerie Natura
Podczas digitalizacji witryn bardzo ważna była dla nas kompleksowość usługi i szybkość jej wdrożenia, żeby konsument jak najszybciej spotkał się z komunikatem w nowej odsłonie.
Aleksandra Bandych, Manager ds. Visual Merchandisingu, Drogerie Natura
Plus
Przy rozległym i skomplikowanym procesie wdrożenia rozwiązań Digital Signage ważne jest, by wsparcie Partnera było całościowe. Wspólnie z firmą Solix wznieśliśmy komunikację z naszymi Klientami na wyższy poziom.
Anna Rurańska, Kierownik Projektu, Plus
Pasibus
Digitalizacja i rozwój cyfrowy jest ważnym elementem długofalowej strategii Pasibusa. Potrzebowaliśmy partnera, który zrozumie nasze potrzeby i wesprze nas w procesach. SOLIX to otwartość i współpraca na każdym etapie projektowania wdrożenia oraz godne naśladowania wsparcie projektowe. Także na etapie prosprzedażowym. To wszystko otrzymaliśmy przy współpracy z SOLIX.
Maciej Moc, Dyrektor Marketingu, Pasibus
DIGITAL SIGNAGE

NOWOCZESNA KOMUNIKACJA

Innowacyjny, połączony systemem do zdalnego zarządzania treścią ekosystem rozwiązań pozwala na atrakcyjną komunikacją z Klientami. Wybieraj dowolne urządzenia, połącz je ze sobą i zyskaj nieszablonowy i kreatywny sposób prezentowania aktualnych treści, zmieniając je w czasie rzeczywistym. I to za pomocą kilku kliknięć.

Cube top Cube mid Cube bottom