Wykraczamy poza utarte ramy reklamy oferując technologie, które będą standardem za kilka lat.

Dostarczamy uniwersalne rozwiązania Digital Signage oferując projekt, sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń. Wspieramy również dział marketingu tworząc content i zarządzając siecią ekranów.

Odpowiadamy za wiele projektów w Polsce i na rynku międzynarodowym wdrażając profesjonalne monitory i system zarządzania treścią.

Jesteśmy partnerem największych firm w branży Digital Signage – Samsung i LG Electronics oraz przedstawicielem sprawdzonych producentów elektroniki.

Zakres naszej działalności to m.in. ściany wideo, ekrany LED, ekrany typu POS, systemy audio oraz własne komputery Digital Signage oraz infokioski, które produkujemy dopasowane do oczekiwań.

Wspólnym mianownikiem oferowanych rozwiązań są systemy zarządzania treścią, które opcjonalnie pozwalają na analizę demografii odbiorców i ich powiązanie z wyświetlaną treścią oraz szereg innych opcji dobieranych w zależności od skomplikowania projektu.

Zobacz nasz system Central Stacks.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w przestrzeni publicznej. Umożliwiają wyświetlanie reklam w sklepach, galeriach handlowych, bankach, restauracjach, na dworcach i w innych przestrzeniach, gdzie treści promocyjne mogą spotkać się z potencjalnymi odbiorcami.