Wykraczamy poza utarte ramy reklamy oferując technologie, które będą standardem za kilka lat.

Jesteśmy firmą technologiczną odpowiedzialną za projekty Digital Signage i A/V na rynku polskim i zagranicznym. Działamy już od 2002 roku obsługując naszych klientów kompleksowo od projektu, przez sprzedaż i montaż oraz wsparcie serwisowe wykonanych inwestycji.

Pracujemy z dużymi, międzynarodowymi korporacjami oraz małymi lokalnymi firmami. Z pewnością najciekawszymi realizacjami jakie wykonaliśmy jest szereg rozwiązań Digital Signage dla całej sieci IKEA, Vision Express, Media Markt czy HUAWEI w europejskich salonach sprzedaży.

Wspieramy również działy marketingu tworząc content i zarządzając siecią ekranów. SOLIX od wielu lat jest partnerem liderów na rynku Digital Signage – Samsung i LG Electronics oraz przedstawicielem sprawdzonych producentów elektroniki.

Zakres naszej działalności to m.in. ściany wideo, ekrany LED, ekrany typu POS, systemy audio oraz własne komputery Digital Signage oraz infokioski, które produkujemy dopasowane do oczekiwań.
Wspólnym mianownikiem oferowanych rozwiązań są systemy zarządzania treścią, które opcjonalnie pozwalają na analizę demografii odbiorców i ich powiązanie z wyświetlaną treścią oraz szereg innych opcji dobieranych w zależności od skomplikowania projektu.
Zobacz nasz system Central Stacks.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w przestrzeni publicznej. Umożliwiają wyświetlanie reklam w sklepach, galeriach handlowych, bankach, restauracjach, na dworcach i w innych przestrzeniach, gdzie treści promocyjne mogą spotkać się z potencjalnymi odbiorcami.

MISJA

Usprawnienie przekazu informacji w przestrzeni publicznej w oparciu o technologie digitalizacji oraz odpowiedź na bieżące potrzeby rynku przy zachowaniu standardów ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej biznesu.

WIZJA

Technologiczna spółka, dostarczająca kompleksowe i inspirujące wdrożenia Digital Signage na rynku europejskim. Jesteśmy ekspertami w branży, a większość projektów przeradza się w długofalową współpracę dzięki wypracowanej kulturze organizacji, wszechstronności i nie dostrzeganiu granic możliwości. Pragniemy być idealnym miejscem pracy, na które wpływ ma każdy z nas. Wszelkie działania SOLIX kierują się społeczną odpowiedzialnością biznesu i ochroną środowiska.

KORZYŚCI

• Dostarczamy kompleksowe rozwiązania Digital Signage
• Ograniczamy fizyczną wymianę informacji
• Usuwamy nieaktualny przekaz
• Usprawniamy przepływ informacji
• Zdalna zmiana informacji w kilka sekund lub ich automatyzacja
• Inwestycja w Digital Signage to długoterminowy zwrot kosztów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI