Rozwiązanie SALE KONFERENCYJNE - Solix

NOWOCZESNE SALE KONFERENCYJNE

Poznaj rozwiązania dla sal konferencyjnych
Dobrze zorganizowane biuro oraz sala konferencyjna to wyznaczniki wysokiego standardu, w którym pracownicy mogą skutecznie rozwijać firmę. Poznaj rozwiązania dla sal konferencyjnych i dostosuj je do potrzeb twojego zespołu

ROZWIĄZANIA AKTYWIZUJĄCE ZESPÓŁ

W ofercie Solix dla sal konferencyjnych znajduje się szereg rozwiązań, które zainspirują, zmotywują i zaangażują Twoich pracowników – na miejscu i zdalnie. Profesjonalne wyświetlacze, systemy nagłośnienia, zestawy do zdalnych konferencji, folie ciekłokrystaliczne na powierzchnie szklane, systemy rezerwacji sal i biurek – powiedz nam, jaka jest specyfika Twojej pracy, a my zaprojektujemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.
Rozwiązanie SALE KONFERENCYJNE - Solix

ZESTAWY DO KONFERENCJI ONLINE

Minimalizuj koszty i oszczędzaj czas z niezawodnym sprzętem audio-wizualnym, który połączy zdalnych pracowników – w jeden skuteczny zespół.
Rozwiązanie SALE KONFERENCYJNE - Solix

WYŚWIETLACZE WIELKOFORMATOWE

Każde biuro ma swoje potrzeby. Sale konferencyjne, czy studia nagraniowe - wybierz profesjonalne wyświetlacze, które pozwolą Ci stworzyć personalizowane ściany wideo.

Rozwiązanie SALE KONFERENCYJNE - Solix

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA SAL

Rozmawiaj swobodnie na miejscu i zdalnie dzięki wysokiej jakości systemowi nagłośnienia, który dostosujemy do wielkości Twojej sali konferencyjnej.
Rozwiązanie SALE KONFERENCYJNE - Solix

SYSTEM REZERWACJI SAL

Ogranicz przestrzeń i pracuj z biura tylko, gdy potrzebujesz. Wygodnie rezerwuj sale na spotkania oraz biurka do pracy indywidualnej z jednym z dwóch systemów oferowanych przez Solix - Syrius i DigiOffice.
Rozwiązanie SALE KONFERENCYJNE - Solix
CIEKŁOKRYSTALICZNE

FOLIE NA SZYBY

Steruj prywatnością w biurze z pomocą inteligentnej folii, która zmienia przezroczystą szybę w mlecznobiałą z pomocą jednego kliknięcia.
Rozwiązanie SALE KONFERENCYJNE - Solix

SYSTEM STEROWANIA SALĄ

Zarządzaj salą konferencyjną z pomocą naszych rozwiązań – współdziel obraz bezprzewodowo, steruj AV, światłem i roletami.
Rozwiązanie SALE KONFERENCYJNE - Solix

KORZYŚCI

Sprawna komunikacja w czasie pracy hybrydowej.
Nowoczesna sala konferencyjna odpowiadająca na potrzeby odbiorców.
Jasny i skuteczny sposób zarządzania przestrzenią.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.

TWÓJ PRZEKAZ W CENTRUM UWAGI

Tylko kilka kroków dzieli Cię od nowoczesnej komunikacji Twojej marki. Totemy i infokioski sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz stworzyć przestrzeń wymiany informacji. To skuteczne i niezawodne rozwiązania, z których skorzystali najwięksi.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Cube top Cube mid Cube bottom
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.