MENUBOARD

Menu i informacje dla Gości Twojej restauracji na wyciągnięcie ręki.
Oferujemy menuboardy od sprawdzonych producentów. Instalujemy je w przestrzeniach najbardziej atrakcyjnych dla Gości Twojej restauracji. Połączenie ich systemem do zdalnego zarządzania treścią pozwala na szybka i sprawną zmianę treści. Wszystko, żeby spełnić oczekiwania Twoich Gości.

POBUDŹ ZMYSŁY KLIENTA

Menu board to nie tylko cennik w wersji cyfrowej, ale sposób na pobudzenie zmysłów klienta. Im smaczniejszy content, tym większa szansa na zwycięstwo z konkurencją (np. w strefie restauracyjnej galerii handlowej) i zwiększenie wartości zamówienia. Oferujemy monitory standardowe i bezszwowe, które instalujemy w orientacji poziomej lub pionowej. Dzięki zaawansowanym systemom digital signage w czasie rzeczywistym możemy zmieniać elementy wyświetlanego menu, dostosowując je do sytuacji w Twoim punkcie gastronomicznym.

KORZYŚCI

Dostosowanie urządzeń do każdej przestrzeni.
W ofercie monitory standardowe i bezszwowe.
Nieograniczone możliwości wyświetlania treści w takiej ilości, jakiej potrzebujesz.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.

ZOBACZ, JAK ZROBILI TO INNI

DOBIERZ NOŚNIKI DO SWOICH POTRZEB

Pokaż swoją ofertę gastronomiczną w smakowitej formie – wykorzystując efektowne spoty i reklamy. Poinformuj Klientów o daniu dnia, menu, promocjach, pokaż zdjęcia potraw.

Poznaj wysokiej jakości menu boardy, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które bez problemu pracują warunkach panujących w kuchni.

Steruj contentem w prostym oprogramowaniu z naszej oferty. Treści mogą zmieniać się automatycznie w zależności od pory dnia, pory roku czy pogody. Mogą być zintegrowane z systemami kasowymi oraz kioskami interaktywnymi. 

TWÓJ PRZEKAZ W CENTRUM UWAGI

Tylko kilka kroków dzieli Cię od nowoczesnej komunikacji Twojej marki. Menuboardy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz w atrakcyjny sposób komunikować się z Gośćmi Twojej restauracji. To skuteczne i niezawodne rozwiązania, z których skorzystali najwięksi. 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Cube top Cube mid Cube bottom
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.