Branża RETAIL - Solix

RETAIL

Dla ułatwienia klientom poruszania się po centrach handlowych, a jednocześnie zaprezentowania im usług oferowanych w galerii, warto jest sięgnąć po nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Na to wszystko pozwala Digital Signage. 

Dzięki szerokim możliwościom zastosowania urządzeń, można wykorzystać multimedialny przekaz na wiele sposobów:

  • do informowania o promocjach i okazjach,
  • jako wirtualnego przewodnika,
  • do prezentowania oferty,
  • do budowania pozytywnego wizerunku danej marki.

Ze względu na to, że wyświetlane treści mogą być targetowane na określoną grupę docelową, datę, godzinę czy miejsce, przekaz będzie zawsze istotny dla oglądających go odbiorców. 

Branża RETAIL - Solix

KORZYŚCI

Wysoka jakość wyświetlanych komunikatów.
Nowoczesny nośnik wszędzie tam, gdzie dotychczas były analogowe rozwiązania.
Nieograniczone możliwości wyświetlania treści w takiej ilości, jakiej potrzebujesz.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.

Digital Signage sprawdzi się wszędzie tam, gdzie Twoi Klienci podejmują decyzje.  Pozwala na zaprezentowanie atrakcyjnego i ciekawego materiału, który jednocześnie można spersonalizować tak, by dane treści pojawiały się w konkretne dni i godziny, lub były przeznaczone dla konkretnej grupy docelowej.

Taki sposób prezentowania informacji nie tylko zaskakuje odbiorców swoją aktualnością, ale także świetnie zapada im w pamięć. Co więcej, multimedialny przekaz automatycznie zachęca, by obejrzeć go do końca, a to także dobrze wpływa na zapamiętywanie przekazywanych danych. Wykorzystanie totemów i monitorów pozwala na prezentowanie swoich usług, zachęcanie do zakupów, a jednocześnie wzmacnia świadomość marki u odbiorców.

Branża RETAIL - Solix
JAK PRACUJEMY?
PROJEKT
Dostosowujemy propozycje do etapu rozwoju biznesu. Dobieramy rozwiązania, które są wymierną inwestycją w krótkim i długim terminie.
JAK PRACUJEMY?
SPRZEDAŻ
Dogrywamy wszystkie szczegóły. Zajmujemy się zakupem sprzętu, który zaproponowaliśmy na etapie projektu.
JAK PRACUJEMY?
WDROŻENIE
Wdrażamy rozwiązania w pełnej współpracy i dialogu. Zależy nam na tym, żeby zrobić to jak najszybciej, bez zbędnych przestojów.
JAK PRACUJEMY?
OPIEKA POSPRZEDAŻOWA
Jesteśmy stale dostępni, żeby sprzęt działał bez zarzutów. Ty zajmujesz się prowadzeniem biznesu, my dbamy o żywotność sprzętu i jakość wyświetlanych komunikatów.
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.