Branże SIECI RESTAURACJI - Solix

SIECI RESTAURACJI

Jak zwiększyć sprzedaż w restauracji? Jak efektywnie informować gości o promocjach, nowościach w menu, daniu dnia – szczególnie w sieci lokali? Jak wzbudzić ich apetyt i usprawnić proces sprzedaży? 

Z ich pomocą dynamicznie wyświetlisz zdjęcia lub video dań, menu, ceny, rabaty, reklamy. Zmienisz ramówkę w jednym bądź wielu punktach za pomocą kilku kliknięć. Ułatwisz gościom zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji – w prosty i szybki sposób. Infokioski dodatkowo umożliwią gościom „przeklikanie się” przez ofertę Twojej restauracji – i kupno wybranego dania. Co więcej - połączysz nośniki z systemem POS, dzięki czemu Twoje ceny będą zawsze aktualne. 


Branże SIECI RESTAURACJI - Solix

KORZYŚCI

Wysoka jakość wyświetlanych komunikatów.
Nowoczesny nośnik wszędzie tam, gdzie dotychczas były analogowe rozwiązania.
Nieograniczone możliwości wyświetlania treści w takiej ilości, jakiej potrzebujesz.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.
JAK PRACUJEMY?
PROJEKT
Dostosowujemy propozycje do etapu rozwoju biznesu. Dobieramy rozwiązania, które są wymierną inwestycją w krótkim i długim terminie.
JAK PRACUJEMY?
SPRZEDAŻ
Dogrywamy wszystkie szczegóły. Zajmujemy się zakupem sprzętu, który zaproponowaliśmy na etapie projektu.
JAK PRACUJEMY?
WDROŻENIE
Wdrażamy rozwiązania w pełnej współpracy i dialogu. Zależy nam na tym, żeby zrobić to jak najszybciej, bez zbędnych przestojów.
JAK PRACUJEMY?
OPIEKA POSPRZEDAŻOWA
Jesteśmy stale dostępni, żeby sprzęt działał bez zarzutów. Ty zajmujesz się prowadzeniem biznesu, my dbamy o żywotność sprzętu i jakość wyświetlanych komunikatów.
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.