Branża TRANSPORT PUBLICZNY - Solix

TRANSPORT PUBLICZNY

Z transportu publicznego korzystają codziennie tysiące osób. Postaw na efektywną komunikację z pasażerami. 

Systemy Digital Signage w transporcie publicznym świetnie wpisują się w ten nurt. Z reguły wykorzystywane są ekrany LCD oraz LED, zaopatrzone w odpowiednie odtwarzacze i oprogramowanie. Coraz częściej użytkowane są w autobusach komunikacji miejskiej i podmiejskiej do emisji treści, m.in. przebieg trasy, kolejne przystanki, komunikaty miejskie (np. o szczepieniach na grypę, o zmianie rozkładu jazdy), czy reklamy. Systemy DS wykorzystywane w transporcie publicznym są zintegrowane z oprogramowaniem, które zarządza z dowolnej lokalizacji wyświetlanymi treściami -  i to wszystko za pomocą kilku kliknięć. 

Branża TRANSPORT PUBLICZNY - Solix

KORZYŚCI

Wysoka jakość wyświetlanych komunikatów.
Nowoczesny nośnik wszędzie tam, gdzie dotychczas były analogowe rozwiązania.
Nieograniczone możliwości wyświetlania treści w takiej ilości, jakiej potrzebujesz.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.
JAK PRACUJEMY?
PROJEKT
Dostosowujemy propozycje do etapu rozwoju biznesu. Dobieramy rozwiązania, które są wymierną inwestycją w krótkim i długim terminie.
JAK PRACUJEMY?
SPRZEDAŻ
Dogrywamy wszystkie szczegóły. Zajmujemy się zakupem sprzętu, który zaproponowaliśmy na etapie projektu.
JAK PRACUJEMY?
WDROŻENIE
Wdrażamy rozwiązania w pełnej współpracy i dialogu. Zależy nam na tym, żeby zrobić to jak najszybciej, bez zbędnych przestojów.
JAK PRACUJEMY?
OPIEKA POSPRZEDAŻOWA
Jesteśmy stale dostępni, żeby sprzęt działał bez zarzutów. Ty zajmujesz się prowadzeniem biznesu, my dbamy o żywotność sprzętu i jakość wyświetlanych komunikatów.
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.