PZU Zdrowie 2019-12-09T16:25:37+00:00

PZU ZDROWIE – wyróżnienie oferty zdrowotnej na witrynie placówki

Dla placówki PZU Zdrowie wdrożyliśmy system Digital Signage – m.in. efektowny ekran LED z systemem do zarządzania treścią. Obecnie zajmujemy się tworzeniem contentu oraz jego wyświetlaniem. Projekt współrealizujemy z firmą Horsefield, odpowiedzialną za produkcję animacji.

PROMOCJA OCHRONY ZDROWIA – NA EFEKTOWNYCH WITRYNACH LED

TRANSPARENTNE EKRANY LED

Nowoczesne ekrany LED w technologii transparentnej, które mimo wysokiej jasności obrazu na całym obszarze 9m2 witryny wpuszczają do wewnątrz pomieszczenia światło słoneczne (od środka ekran LED jest transparentny).

ZOBACZ PRODUKT

PRODUKCJA CONTENTU

Na zlecenie Klienta tworzymy reklamy informujące o ofercie zdrowotnej PZU (ochrona życia i zdrowia, pomoc powypadkowa, ubezpieczenia).

ZAPYTAJ

CENTRAL STACKS

Wyświetlanie, integracja i targetowanie contentu w systemie do zarządzania treścią Digital Signage.

ZOBACZ PRODUKT

INTEGRACJA W SYSTEMIE CENTRAL STACKS OD SOLIX

Wszystkie urządzenia zarządzane są oprogramowaniem Central Stacks. System integruje standardowe monitory z ekranem transparentnym LED, co pozwala na zarządzanie wszystkimi urządzeniami z jednej platformy.

W systemie możemy monitorować co wyświetlane jest na urządzeniach, czy urządzenia działają, aktualizować zdalnie wszelkie treści i dokonywać serwisów zdalnych, ograniczając tym samym wszelkie serwisy fizyczne i związane z tym koszty.

Zrób z nami podobny projekt