Totemy i infokioski

Skuteczny przekaz. Minimalistyczny design. Urządzenia dostosowane do każdego odbiorcy, w tym osób ze specjalnymi potrzebami.
Totemy oraz seria infokiosków Saros pozwolą stworzyć Ci skuteczną przestrzeń interakcji i wymiany informacji z odbiorcami. Urządzenia dostępne w różnych formach dopasują się do wymagań Twojej marki.

DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Tworzymy infokioski i totemy przystosowane do pracy 24/7. Projekty różnią się w zależności od miejsca docelowego, np. dla totemów zewnętrznych dobierzemy wysoką jasność matrycy oraz obudowę w standardzie IP65. Uwzględniamy estetykę i branding klienta. Poza projektem podejmujemy się również instalacji, dostarczenia i zarządzania treścią oraz serwisu.

Infokioski Saros

Poznaj naszą autorską wersję infokiosków Saros. Minimalistyczny design urządzeń dopasuje się do Twojej przestrzeni, a skuteczne przekazywanie komunikatów pozwoli Ci zbudować interaktywną przestrzeń wymiany informacji z odbiorcą. Seria została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić komunikację z osobami ze specjalnymi potrzebami. Zapoznaj się z portfolio rozwiązań i dobierz takie, którego akurat potrzebujesz. 

Infokioski Saros od Solix

KORZYŚCI

Dostosowanie urządzeń do każdej przestrzeni.
Dostępne urządzenia w formie wolnostojącej, nablatowej i ściennej.
Nieograniczone możliwości wyświetlania treści w takiej ilości, jakiej potrzebujesz.
Sprzęt od sprawdzonych producentów.
Opieka posprzedażowa i gwarancyjna.

ZOBACZ, JAK ZROBILI TO INNI

ZNAJDŹ TO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Daj Klientom możliwość interakcji z Twoim przekazem! Zaprezentuj im ofertę handlową lub inne treści w dynamicznej, użytkowej formie. Oferujemy również wsparcie w kreacji i produkcji contentu.

Infokioski mogą być wykonane w wersji do pracy w budynku i na zewnątrz – wyposażone w system grzewczo-wentylacyjny oraz zabezpieczone przed urazami mechanicznymi i działaniem czynników atmosferycznych.

Zarządzaj z dowolnego miejsca i urządzenia. Ustalaj harmonogramy i publikuj zawsze zgodnie z planem. Analizuj, które treści wzbudzają zainteresowanie. Korzystaj ze statystyki kliknięć, spojrzeń na ekran, skanowania kodu QR – a nawet czytnika kodów kreskowych, drukarki, kamery i innych. 

TWÓJ PRZEKAZ W CENTRUM UWAGI

Tylko kilka kroków dzieli Cię od nowoczesnej komunikacji Twojej marki. Totemy i infokioski sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz stworzyć przestrzeń wymiany informacji. To skuteczne i niezawodne rozwiązania, z których skorzystali najwięksi.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Cube top Cube mid Cube bottom
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.