TWÓJ PRZEKAZ W CENTRUM UWAGI Digital Signage

Fundusze europejskie
JAK PRACUJEMY?
PROJEKT
Dostosowujemy propozycje do etapu rozwoju biznesu. Dobieramy rozwiązania, które są wymierną inwestycją w krótkim i długim terminie.
JAK PRACUJEMY?
SPRZEDAŻ
Dogrywamy wszystkie szczegóły. Zajmujemy się zakupem sprzętu, który zaproponowaliśmy na etapie projektu.
JAK PRACUJEMY?
WDROŻENIE
Wdrażamy rozwiązania w pełnej współpracy i dialogu. Zależy nam na tym, żeby zrobić to jak najszybciej, bez zbędnych przestojów.
JAK PRACUJEMY?
OPIEKA POSPRZEDAŻOWA
Jesteśmy stale dostępni, żeby sprzęt działał bez zarzutów. Ty zajmujesz się prowadzeniem biznesu, my dbamy o żywotność sprzętu i jakość wyświetlanych komunikatów.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Mc Donalds
Nowe menuboardy to łatwe i efektywne zarządzanie treściami w naszych wszystkich, ponad 500 restauracjach. Dzięki Solix zastąpiliśmy drukowane materiały ich elektronicznym odpowiednikiem i zautomatyzowaliśmy proces aktualizacji treści z POS.
Adam Gbiorczyk, McDonald’s Polska
Drogeria Natura
Podczas digitalizacji witryn bardzo ważna była dla nas kompleksowość usługi i szybkość jej wdrożenia, żeby konsument jak najszybciej spotkał się z komunikatem w nowej odsłonie.
Aleksandra Bandych, Manager ds. Visual Merchandisingu, Drogerie Natura
Plus
Przy rozległym i skomplikowanym procesie wdrożenia rozwiązań Digital Signage ważne jest, by wsparcie Partnera było całościowe. Wspólnie z firmą Solix wznieśliśmy komunikację z naszymi Klientami na wyższy poziom.
Anna Rurańska, Kierownik Projektu, Plus
Pasibus
Digitalizacja i rozwój cyfrowy jest ważnym elementem długofalowej strategii Pasibusa. Potrzebowaliśmy partnera, który zrozumie nasze potrzeby i wesprze nas w procesach.
Maciej Moc, Dyrektor Marketingu, Pasibus
DIGITAL SIGNAGE

NOWOCZESNA KOMUNIKACJA

Innowacyjny, połączony systemem do zdalnego zarządzania treścią ekosystem rozwiązań pozwala na atrakcyjną komunikacją z Klientami. Wybieraj dowolne urządzenia, połącz je ze sobą i zyskaj nieszablonowy i kreatywny sposób prezentowania aktualnych treści, zmieniając je w czasie rzeczywistym. I to za pomocą kilku kliknięć.

Cube top Cube mid Cube bottom
Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie doświadczenie poprzez zapamiętywanie Twoich preferencji i powtórnych wizyt. Klikając "Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na wykorzystanie WSZYSTKICH plików cookie.